Wedstrijdschema’s Ajax

    Ajax 1     Dames
    zat 11:00 – t/m 16-06     T20 zat 10:00
    zon 11:00 vanaf 24-06     40 overs zat 12:00
EK T20 / 40 overs
zon 08-Apr T – VVV 12:00 40 overs zat 05-May VRA – U
zon 15-Apr U – Kampong 13:00 45o zat 12-May T – Rood&Wit
zon 22-Apr T – VOC 11:00 50 overs zat 19-May Duitsland op VRA
zon 29-Apr U HDVS 11:00 50 overs zat 26-May T – HilKamp
zat 05-May Qui Vive 1 – U zat 02-Jun T20 Finaledag
don 10-May T – VVV 2 zat 09-Jun Rood&Wit – U
zat 12-May Quick H 2 – U zat 16-Jun T – VOC T20
zat 19-May T- Hercules 1 zat 30-Jun T – Quick H
zon 20-May Excelsior 2 – U zat 07-Jul T – Groen Geel
maa 21-May T – Concordia 1 zat 14-Jul Toernooi?
zat 02-Jun Ghausia 1 – U zat 21-Jul VRA – U
zat 09-Jun T – Eindhoven 1 zat 28-Jul VCC- U
zat 16-Jun HCC 2 – U zat 11-Aug Play-off?
zon 24-Jun T – Qui Vive 1 zat 18-Aug Play-off?
zon 01-Jul VVV 2 – U zat 25-Aug Play-off?
zon 08-Jul T – Quick H 2
zon 15-Jul Hercules 1 – U
zon 22-Jul T – Excelsior 2
zon 05-Aug Concordia 1 – U
zon 12-Aug T – Ghausia 1
zon 19-Aug Eindhoven 1 – U
zon 26-Aug T – HCC 2
    Ajax 2     Ajax 3 ZoMi
    zon 13:00     zon 12:00
3C ZoMi – 4B
zon 15-Apr T – MOP 12:00 40 overs zon 13-May Quick H 3 – U
zon 29-Apr T – VCC 12:00 40 overs zon 20-May T – Olympia 3
zon 13-May T – Qui Vive 6 zon 27-May CCG – U
zon 20-May VRA 5 – U zon 03-Jun T – Rood&Wit
maa 21-May T – Almere 2 zon 10-Jun VOC 3 – U
zon 27-May T – Bloemendaal 2 zon 17-Jun T – Quick H 3
zon 03-Jun ACC 3 – U zon 01-Jul T – Kampong 4
zon 10-Jun Almere 2 – U zon 15-Jul Olympia 1 – U
zon 24-Jun T – VRA 5 zon 22-Jul T – VOC
zon 01-Jul Bloemendaal 2 – U zon 29-Jul T – CCG
zon 08-Jul T – ACC 3 zon 12-Aug Kampong – U
zon 15-Jul T – Almere 2 zon 19-Aug HDVS – U
zon 22-Jul Qui Vive 6 – U zon 26-Aug inhaal
zon 05-Aug T – Qui Vive 6
zon 12-Aug VRA 5 – U
zon 19-Aug T – Bloemendaal 2
zon 26-Aug ACC 3 – U
    ZaMi Selectie     ZaMi II
    zat 13:30     zat 13:30
      poule 3
poule 2 zat 05-May Kampong 2 – U
zat 05-May VOC – U zat 12-May T – Kampong 1
zat 19-May VRA 2 – U zat 19-May Hilversum – U
zat 26-May VCC – U zat 26-May T – HCC 1
zat 02-Jun T – VRA 2 zat 02-Jun ZaMi toernooi
zat 09-Jun VRA 1 – U zat 09-Jun T – Hercules
zat 16-Jun T – HCC 3 zat 16-Jun Groen Geel – U
zat 30-Jun HCC 3 – U zat 30-Jun Rood&Wit – U
zat 07-Jul Punjab – U zat 07-Jul T – Kampong 2
zat 14-Jul T – Punjab zat 14-Jul T – Groen Geel
zat 21-Jul Concordia – U zat 21-Jul T – Rood&Wit
zat 28-Jul T – VRA 1 zat 28-Jul T – Hilversum
zat 04-Aug T – VCC zat 04-Aug Hercules – U
zat 11-Aug T – VOC zat 11-Aug Kampong 1 – U
zat 18-Aug T – Concordia zat 18-Aug HCC 1 – U
zat 25-Aug inhaal
    U13 U11
    zon 9:00 – t/m 17-06 zon 9:00 – t/m 17-06
    zat 9:00 vanaf 23-06 zat 9:00 vanaf 23-06
U13B U11A
zon 13-May T – VCC vrij 11-May T – HBS
zon 20-May HCC – U (friendly) zon 20-May T – VOC
zon 27-May T – VRA zon 27-May T – MOP
zon 03-Jun Kampong – U zon 03-Jun T – Punjab
zon 10-Jun T – ACC zon 10-Jun VCC – U
zon 17-Jun VCC – U zon 17-Jun HBS – U
zat 23-Jun T – HCC (friendly) zat 23-Jun T – VOC
zat 30-Jun VRA- U zat 30-Jun MOP – U
zat 07-Jul T – Kampong zat 07-Jul Punjab – U
zat 14-Jul ACC – U zat 14-Jul T – VCC
zat 21-Jul Play-offs? zat 21-Jul Play-offs?
zon 02-Sep Play-offs zon 02-Sep Play-offs
zon 09-Sep Play-offs zon 09-Sep Play-offs
    Extra’s
din 22-May Clinics jeugd 15:30
woe 30-May Clinics 08:30-15:30
Dames KNCB 18:00
vrij 01-Jun 15:00 Creghagh CC
vrij 08-Jun 18:00 Audley Ducks
din 19-Jun SGS Onderlinge 12:00

Bovenstaand wedstrijdschema is de huidige versie. Updates worden met de team-captains gedeeld.